24 listopad 2020 04:08

Kredyt i leasing samochodowy - Kompendium wiedzy
Samochód poleasingowy - co trzeba wiedzieć?

Dla kogo są samochody poleasingowe?

”Samochody używane poleasingowe” to jedne z najczęściej poszukiwanych aut, zwłaszcza przez właścicieli nowych firm. Czy jest możliwy wynajem długoterminowy samochodów poleasingowych? Czy warto kupić samochód poleasingowy? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w poniższym tekście.

Leasing samochodowy
Jak wziąć auto w leasingu na terenie Niemiec i innych krajów UE

Leasing auta z Niemiec i innych krajów Unii Europejskiej

Oferta używanych samochodów z Niemiec jest zawsze bardzo bogata. Wystarczy zajrzeć na zagraniczne strony samochodowe. Leasing samochodu z Niemiec dzięki przynależności do Polski może być bardzo korzystny. Warto jednak zwrócić uwagę wszystkie koszty związane z leasingowanym autem z zagranicy.

Leasing samochodowy
ubezpieczenie auta w leasingu

Ubezpieczenie samochodu w leasingu – na czym polega?

Konsument, który zastanawia się nad samochodem w leasingu, powinien w pierwszej kolejności sprawdzić dwie rzeczy: Ile będzie kosztował całkowity koszt samochodu i ile będzie kosztowało ubezpieczenie. Czy wystarczy ubezpieczenie OC i AC? O czym jeszcze warto pamiętać?

Leasing samochodowy
Leasing samochodu - na czym polega?

Leasing samochodu – na czym polega?

Leasing samochodu to jedna z chętniej stosowanych opcji zakupienia auta na użytek firmy. Pozwala on wpisać część ceny samochodu w koszty uzyskania przychodu. Trzeba jednak znać jego dobre i złe strony.

Leasing samochodowy